Planet IGS-6325-5X1T

AANBIEDING

Aanbiedingen

Planet FSD-804P

– 8 port 10/100T Fast Ethernet Switch
– 4 port 802.3at/af PoE injector (port 1-4)
– Fanless design
– End-span
– UTP extension to 200m
– 60-watt PoE budget

 59,00 (excl. btw)
 71,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet IGTP-805AT

– 1000SX/LX to 10/100/1000T PoE
– Industrial Media Converter
– Mini-GBIC, SFP
– LC Fiber Interface (vaying on SFP Module)
– IP30 DIN rail and Wall-mount design
– -40 ~ +75 degrees

 131,95 (excl. btw)
 159,66 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet FTP-802S15

– PoE Media Converter
– 100Base-FX to 10/100Base-TX
– SC, MM – 15 kilometer
– Compact Size, easy to install

 65,00 (excl. btw)
 78,65 (incl. btw)

In Winkelwagen
Aanbieding!

Aanbiedingen

Planet FTP-802

– Fast Ethernet Media Converter
– 10/100Base-TX naar 100Base-FX
– Wand montage ontwerp
– Prima oplossing voor long reach netwerk

 68,95  50,00 (excl. btw)
 60,50 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet ICA-3350P

– H.264, MPEG-4, M-JPEG compr
– 3 Mega Pixel
– Remote focus
– Bullet IR
– IP Camera

 318,64 (excl. btw)
 385,55 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet IVS-2120

– Internet Video Server
– Industrial Design
– Temp range -30 ~ +60 degrees Celsius
– Supports H.264 – MJPEG – MPEG4

 394,94 (excl. btw)
 477,88 (incl. btw)

In Winkelwagen
Aanbieding!

Aanbiedingen

Planet ELA-100

– 1-poort Lightning arrestor
– 10/100/1000Base-T
– Overspanning beveiliging
– Plug-and-play

 26,89  19,95 (excl. btw)
 24,14 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet FSD-1606

– 16-poort 10/100Mbps Switch
– Desktop uitvoering
– Kunststof behuizing
– 3.2Gbps Switch fabric
– SOHO Switch

 25,56 (excl. btw)
 30,93 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet FSD-804P

– 8 port 10/100T Fast Ethernet Switch
– 4 port 802.3at/af PoE injector (port 1-4)
– Fanless design
– End-span
– UTP extension to 200m
– 60-watt PoE budget

 59,00 (excl. btw)
 71,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet IGTP-805AT

– 1000SX/LX to 10/100/1000T PoE
– Industrial Media Converter
– Mini-GBIC, SFP
– LC Fiber Interface (vaying on SFP Module)
– IP30 DIN rail and Wall-mount design
– -40 ~ +75 degrees

 131,95 (excl. btw)
 159,66 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet FTP-802S15

– PoE Media Converter
– 100Base-FX to 10/100Base-TX
– SC, MM – 15 kilometer
– Compact Size, easy to install

 65,00 (excl. btw)
 78,65 (incl. btw)

In Winkelwagen
Aanbieding!

Aanbiedingen

Planet FTP-802

– Fast Ethernet Media Converter
– 10/100Base-TX naar 100Base-FX
– Wand montage ontwerp
– Prima oplossing voor long reach netwerk

 68,95  50,00 (excl. btw)
 60,50 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet ICA-3350P

– H.264, MPEG-4, M-JPEG compr
– 3 Mega Pixel
– Remote focus
– Bullet IR
– IP Camera

 318,64 (excl. btw)
 385,55 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet IVS-2120

– Internet Video Server
– Industrial Design
– Temp range -30 ~ +60 degrees Celsius
– Supports H.264 – MJPEG – MPEG4

 394,94 (excl. btw)
 477,88 (incl. btw)

In Winkelwagen
Aanbieding!

Aanbiedingen

Planet ELA-100

– 1-poort Lightning arrestor
– 10/100/1000Base-T
– Overspanning beveiliging
– Plug-and-play

 26,89  19,95 (excl. btw)
 24,14 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet FSD-1606

– 16-poort 10/100Mbps Switch
– Desktop uitvoering
– Kunststof behuizing
– 3.2Gbps Switch fabric
– SOHO Switch

 25,56 (excl. btw)
 30,93 (incl. btw)

In Winkelwagen

POPULAIRE PRODUCTEN

Media Conversion

Planet GST-805A

– Smart Media Converter
– 10/100/1000BASE-T RJ-45
– 1000BASE-SX/LX – SFP
– Dip switch for fiber settings
– LLR – LLCF

 58,85 (excl. btw)
 71,21 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet PoE-163

– 1-poort High Power PoE Injector
– Gigabit
– 30 Watt Power
– Mid-span
– Interne voeding

 31,99 (excl. btw)
 38,71 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet IGTP-815AT

– 1-poort SFP 1000BASE-X en 100BASE-FX dual mode
– 1-poort 10/100/1000BASE-T RJ45
– IEEE802.3at POE+ injector functie
– Industrieel IP30 metalen behuizing
– Din-rail en wandmontage ontwerp

 108,60 (excl. btw)
 131,41 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Alle MGB Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– Nagenoeg alles op voorraad
– Duplex/Single LC connector
– Normale en Industriële uitvoering (T)

 23,11 (excl. btw)
 27,96 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Industriële MGB Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– Temp -40 ~ +75 graden
– Duplex/Single LC connector
– Industriële uitvoering (T)

 28,44 (excl. btw)
 34,41 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet PoE-152

– PoE Injector
– Gigabit networking
– 1 poort in 1 poort uit
– End-span

 29,69 (excl. btw)
 35,92 (incl. btw)

In Winkelwagen

Accu's voor recreatie

PBQ7-12L 12Volt – 7Ah

– General Purpose batterijen
– 7Ah (20H) – 12Volt
– Faston 6.3mm T2
– Onderhoudsvrij VRLA blok
– ABS Behuizing

 17,49 (excl. btw)
 21,16 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE Splitter

Planet POE-171S

– Ultra Power over Ethernet Splitter
– 60 Watt
– Gigabit
– output 12V/19V/24V selectable

 69,75 (excl. btw)
 84,40 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-501T

– 5-poort 10/100/1000T Switch
– Gigabit
– Industrieel Ontwerp
– Wijd temp. bereik -40 ~ +75 grad C
– Din-Rail / Wand Montage

 85,95 (excl. btw)
 104,00 (incl. btw)

In Winkelwagen

Cellpower

PBQ 2.6-12 AGM

– 12 Volt Blok
– 2,6Ah capaciteit bij 20h
– Design Life – 3-5 jaar
– Aansluiting – Faston 4,8mm
– Gewicht – 0,94kg

 14,95 (excl. btw)
 18,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector hub

Planet HPoE-460

– 4-port HPOE HUB
– Mid-span
– 802.3af / at
– 120 Watt Power Budget

 85,00 (excl. btw)
 102,85 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 2 blokken
– 12Volt 10Ah (20h)
– Cyclische uitvoering, veel laadcycli
– zeer geschikt voor scooters
– Geschikt voor 24Volt toepassing

 53,95 (excl. btw)
 65,28 (incl. btw)

In Winkelwagen

Over Shop4Power

Shop4Power is dé website voor alle energie / power oplossingen. Of u nu een nieuwe accu nodig heeft voor de scooter of golf trolley, of toch een ethernet oplossing zoekt voor uw bedrijf of in uw huis bij Shop4Power leveren wij onze producten uit voorraad. Zo kunt u snel weer rekenen op energie met kwaliteit.

Planet specialist

Wij zijn er trots op onszelf Planet Specialist te mogen noemen. Omdat wij weten dat deze producten vaak langere levertijden, hanteren wij hoge voorraden in ons magazijn. Hierdoor kunnen wij snel leveren. Is uw product niet voorradig? Dan hebben wij vaak binnen 2 weken uw product al in huis.

Scodeno, batterijen en meer

Naast het wereldwijd bekende merk Planet hebben wij de exclusieve rechten voor het merk Scodeno in de Benelux. Een robuust en kwalitatief merk industriële switches en een perfect alternatief voor het merk Planet.